Jak do nas dołączyć studiując na UW?

Do Queer UW wstąpić może każdy student/doktorant i każda studentka/doktorantka Uniwersytetu Warszawskiego. Nie posiadasz statusu studenta/studentki/doktoranta/doktorantki na UW a chcesz z nami współpracować? Zajrzyj tutaj!

A teraz do rzeczy!

1. Wiedz, na co się piszesz

Queer UW to nie tylko dobra zabawa, ciekawi ludzie, fajne projekty i wyzwania do pokonania. To także odrobina ciężkiej pracy, sporo mailowania i czytania wiadomości. Nie musisz od razu wiedzieć, co chcesz robić. Ważne, byś wiedział(a),  że chcesz coś zrobić. Reszta wyjdzie w praniu.
W zasadzie dobrze byłoby zapoznać się także z naszym Regulaminem.

2. Wypełnij deklarację członkowską

To podstawowy dokument, na podstawie którego możesz starać się o członkostwo.
Deklarację w formie pliku PDF pobrać możesz tutaj. Wydrukuj ją i wypełnij DRUKOWANYMI literami.
Napisz też do nas na kontakt@queer.uw.edu.pl i powiedz nam, że chcesz do nas dołączyć.

3. Dostarcz do nas deklarację

Wypełniona deklaracja trafić musi do Zarządu Queer UW. Najłatwiej można o to zadbać, pisząc do nas na kontakt@queer.uw.edu.pl. Możesz załączyć skan/zdjęcie wypełnionej deklaracji – to przyśpiesza sprawę.

4. Zarząd podejmuje uchwałę o przyjęciu

Gdy wypełniona deklaracja trafi do naszego Zarządu, ten podejmuje uchwałę o przyjęciu do Queer UW. Od tej pory jesteś formalnie członkiem/członkinią Queer UW.