Już dzisiaj zobacz z nami ,,Piękny Kraj”! Queerowy Klub Filmowy.

Homoseksualność na prowincji? Migracja? Uchodźctwo? Rodzina? Tak! To jedne z dominujących motywów produkcji jaką zaplanowaliśmy na dzisiejszy wieczór! Po seansie zapraszamy do dyskusji na temat samego filmu, jak i wcześniej wspomnianych wątków w szerszym kontekście.

O filmie:
Johnny zajmuje się rodzinną farmą na prowincji w Północnej Anglii z dala od miasta. Ciężką, fizyczną pracę odreagowuje upijaniem się w lokalnym pubie i przypadkowym seksem. Kiedy na farmę przyjeżdża przystojny imigrant z Rumunii, Johnny odkrywa w sobie uczucia, których wcześniej nie znał. Wspólna praca na pastwiskach zbliża ich do siebie i daje Johnny’emu nadzieję na zmiany.

Qeerowy Klub Filmowy:
Queer UW zaprasza na pokazy filmowe na Uniwersytecie Warszawskim. Chcemy zaprezentować Wam pozycje ważne, ciekawe, zabawne lub po prostu warte obejrzenia. Nasze filmy poprzedza przedmowa zaproszonych osób.

Pokaz odbędzie się w sali 200 (II piętro) w budynku Samorządu Studentów UW na Małym Dziedzińcu Kampusu Głównego UW (ul. Krakowskie Przedmieście 26/28).
Wstęp wolny.
Wydarzenie dofinansowano z budżetu Samorządu Studentów UW.