Queerowy Przewodnik Kandydacki UW na Dniu Otwartym już w tę sobotę

Opracowany przez nas przewodnik ma pomóc ułatwić podjęcie decyzji o studiowaniu na Uniwersytecie Warszawskim. Chcemy pokazać w nim, jak wiele ciekawych, queerowych i genderowych rzeczy dzieje się na naszej uczelni.

Dla osób wybierających się na Dni Otwarte UW mamy niespodziankę! Przygotowałyśmy_liśmy dla Was Queerowy Przewodnik Kandydacki UW 2023!

Na wybranych stoiskach w tę sobotę będziecie mogły_li go znaleźć i wziąć sobie do domku.

A co znajdziecie w środku?

• Zajęcia i kursy oferowane przez UW dotyczące tematyki queerowej, genderowej itp (DUUUUŻO tego!)
  • Koła naukowe zajmujące się tą tematyką
  • Jednostki naukowe, które badają queer i gender

Chcemy w ten sposób pokazać Wam, jak wiele świetnych rzeczy dzieje się na UW i zachęcić do studiowania u nas.

Szukajcie nas na Dniu Otwartym UW już w tę sobotę.

(Wkrótce przygotujemy dla Was także materiały on-line, więc w maju śledźcie nasze media społecznościowe!)