W tym miesiącu zapraszamy na „Another Gay Movie”

W czwartek 28 kwietnia zapraszamy Was na pokaz filmu „Another Gay Movie”. Głupkowata amerykańska komedia obchodzi właśnie swoje 15 urodziny. Z tej okazji widzimy się w sali 200 w budynku Samorządu Studentów UW o godzinie 16:00.

🌈 Queerowy Klub Filmowy zaprasza! 🌈

▶️ Kultowy Another Gay Movie powraca w nowej odsłonie!Czterech przyjaciół gejów właśnie kończy liceum. Na imprezie pożegnalnej z zazdrością obserwują udane podboje łóżkowe koleżanki lesbijki. Sami wciąż marzą, żeby zaliczyć swój pierwszy raz. Postanawiają zawrzeć pakt, że stracą dziewictwo przed pójściem na studia. Czy uda im się przed końcem wakacji?

„Another Gay Movie” jest gejowską odpowiedzią na takie filmy jak, m.in. „American Pie” czy „To nie jest kolejna komedia dla kretynów”, ukłonem w stronę unikalnych produkcji Johna Watersa i zawiera dużo nawiązań do kultowych queerowych produkcji – „Mommie Dearest” czy „Hedwig and the Angry Inch”. W rolę nauczyciela – masochisty wcielił się znany prezenter telewizyjny – Graham Norton.

👨‍🏫 Film poprzedzi przedmowa naszego gościa.

▶️ Sala 200 znajduje się na II piętrze Małego Dziedzińca na Kampusie Głównym UW, ul. Krakowskie Przedmieście 24 w budynku Samorządu Studentów UW.
♿️ Budynek dostosowany jest do potrzeb osób z niepełnosprawnościami ruchowymi.

💲 Wstęp wolny.

💰 Wydarzenie dofinansowano z budżetu Samorządu Studentów UW.