Świętujcie z nami 9. urodziny Queer UW!

Nieco ponad 9 lat temu powstało Queer UW. Pomimo mikroprotestów pod bramą UW i sprzeciwu psychoprawicy, udało się nam zarejestrować. I od tej pory queerujemy UW, Warszawę i Polskę! A teraz chcemy z Wami świętować tę rocznicę!

Wydarzenie na facebooku tutaj.

Queer UW świętuje 9 lat od swojego powstania i zaprasza na wspólne imprezowanie! 22 lutego zapraszamy byłe osoby członkowskie, obecny skład organizacji, osoby z nami sympatyzujące ale i po prostu wszystkich ludzi dobrej woli! Wpadajcie do Pogłos i świętujcie z nami! Bawimy się w górnej Sali Białej.

Obiecujemy, że będzie przegięcie, wygięcie, lekkie zadęcie i mocne tupnięcie. Będziemy bawić się do białego rana, więc nie ma spania!

Za to będą nasze gwiazdy nocy:
🌟 Charlotte Drag Queer
🌟 Drag Queen Lola Vuitton
z NOWYM show specjalnie dla Queer UW!

Po występach bawimy się dalej! Grać będą dla nas:
🎵 Matka Boska Polowska
🎵 Charlotte Drag Queer
🎵 i inni!

Ej, no i najważniejsze. Będzie wegański tort🎂 dla każdej osoby!

Wpadajcie i świętujcie z nami! 🙌 🎉

Pogłos to miejsce wolne od nienawiści i uprzedzeń. Wszystkie osoby są mile widziane.

Wstęp: tylko dyszkę.

Wydarzenie dofinansowano z budżetu Samorząd Studentów Uniwersytetu Warszawskiego.

Fot. Jej Perfekcyjność