O co chodzi z tym Queer UW? – nasze spotkanie informacyjno-rekrutacyjne

Osoby, które chcą dowiedzieć się więcej o naszej działalności lub rozważają dołączenie do nas – zapraszamy na nasze spotkanie 22 października na UW!

Interesujesz się działalnością pozarządową i właśnie zaczynasz studia na UW? A może pociągają Cię teorie queerowe i chcesz wiedzieć o nich więcej? Czy też może po prostu chcesz poznać fajnych ludzi i współtworzyć studencką działalność naukową w Polsce?

To spotkanie jest dla wszystkich Was.
Bez względu na rok. Bez względu na kierunek.

Queer UW zaprasza na spotkanie informacyjno-rekrutacyjne. Przyjdź, posłuchaj, porozmawiaj z nami. A jeśli Ci się spodoba, dołącz do Queer UW i działajmy razem! Samo przyjście do niczego Cię nie zobowiązuje, więc nie wahaj się! Wpadaj i w luźnej atmosferze poznaj członkinie_nków Queer UW i dowiedz się, co możesz z nami robić.

Wydarzenie na facebooku tutaj.

Zapraszamy do budynku Samorządu Studentów UW (Kampus Główny UW, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28) do sali 100 (I piętro) już 22 października o 16:00!

Fot. Lincoln Agnew, Jej Perfekcyjność