Zapraszamy na konferencję „Diversity Pays! Różnorodność się opłaca!”

Ruszamy w piątek 8 marca o godzinie 10:00. Zapraszamy serdecznie studentki, studentów, badaczki, badaczy oraz przedstawicielki i przedstawicieli biznesu.

Konferencja skupia się na analizie zjawiska, jakim jest wspieranie różnorodności w biznesie i ekonomii. Pierwsza jej część poświęcona będzie przedstawieniu praktycznych przykładów implementacji rozwiązań tego typu i płynących z tego korzyści oraz pojawiających się trudności. Analiza wielu case studies pozwolić ma na pokazanie dobrych praktyk oraz potencjalnych problemów. Druga część konferencji poświęcona będzie naukowej analizie przyczyn, rodzajów i skutków polityk różnorodnościowych dla pracowników/pracowniczek oraz klientek/klientów.

Zapewniamy tłumaczenie symultaniczne.

PROGRAM KONFERENCJI:

9:30 Rejestracja uczestniczek i uczestników

10:00 Otwarcie konferencji
10:10 „Diversity Business Value” – Andreas Citak (Fundacja LGBT Business Forum)
10:25 „Diversity Management” – Ewa Puzdrowska i Przemysław Tymiński (British Council)
10:45 „Diversity Index” – Agnieszka Sznajder (Diversity Index)
11:05 „Kodeks równego traktowania jako element zarządzania różnorodnością” – Katarzyna Kubin (Fundacja na Rzecz Różnorodności Społecznej)

11:25 Przerwa kawowa

11:40 Panel dyskusyjny: Ralph de Chabert (SVP, Chief Diversity Officer Brown-Forman), Lalka Podobińska (Prezeska Fundacji TransFuzja), Janusz Misiarz (Fellow Travel CEO), Magdalena Andrejczuk (Forum Odpowiedzialnego Biznesu), prowadzenie Andreas Citak(Fundacja LGBT Bussines Forum)
12:40 Dyskusja z publicznością

13:00 Przerwa kawowa